Nasze menu na najbliższe dni - Dietific - Najlepszy Prozdrowotny Catering Dietetyczny Kraków
Top
Nasze menu na najbliższe dni - Dietific - Najlepszy Prozdrowotny Catering Dietetyczny Kraków
4129
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-4129,mkdf-bmi-calculator-1.0,mkd-core-1.1,wellspring-ver-1.6,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-dark-header,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-full-width-wide-menu,mkdf-header-standard-border-disable,mkdf-search-dropdown,mkdf-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Zapoznaj się z naszym menu na dziś, jutro i pojutrze!

Nie wiesz, czy dania, które proponujemy to coś dla Ciebie? Nie dowiesz się tego, dopóki nie spróbujesz, ale - namiastkę tej wiedzy możesz zdobyć już teraz. Poniżej przedstawiamy nasze menu na dziś i dwa następne dni! Do wszystkich typów zestawów!

Nasze menu to coś, co podlega ciągłym zmianom. Dlatego, kiedy pytacie nas o to, czy możemy przedstawić menu na najbliższy tydzień, na miesiąc, a czasami nawet na dłużej – odpowiedź, na którą możecie liczyć – to przede wszystkim informacja o tym, dlaczego nie możemy z czystym sumieniem odpowiedzieć na takie pytanie wybiegając zbyt daleko w przyszłość. A to dlatego, że nasi dietetycy pracują nad nim codziennie.  Finalne menu znamy więc tylko dwa dni przed czasem, kiedy zestawy lądują na Waszych stołach.

Dzieje się tak dlatego, że zawsze staramy się używać możliwie jak największej liczby surowców sezonowych. Ale to nie wszystko – powodem tych ciągłych zmian są jeszcze dwie istotne rzeczy – pierwszą jesteście właśnie Wy, oceniający nasze zestawy codziennie, dbając o swoje podniebienia i racząc je specjałami wychodzącymi spod rąk naszych kucharzy. Słuchamy Waszych uwag – i uczymy się z nich, dążąc do doskonałości. Jeśli któreś danie większości z Was wyda się pozycją wymagającą poprawienia – tak robimy. Jeśli sami uznamy, że któraś z potraw jest zbyt nudna na przykład, nie zamierzamy stawać za nią murem. Po prostu zmieniamy ją w coś, co Was zachwyci. A wszystko to dzięki temu, że nasi dietetycy są tym trzecim powodem dla ciągłych zmian. Natchnieni perfekcjoniści doprowadzający nieraz do białej gorączki nasz zespół kuchenny, niezadowoleni, jeśli nie doprowadzą swoich, nieraz szalonych pomysłów na połączenia smakowe tak blisko do ideału, jak tylko się da. Nasi dietetycy z dr Krystyną Pogoń, autorką większości z naszych przepisów, na czele inspirują się nowymi składnikami i połączeniami codziennie. Jak więc mogłoby to nie wpływać na kształt menu?

Przedstawiamy Wam więc codziennie 3 dni naszego menu.
Pamiętajcie – jeśli spodoba się Wam nasze menu na „za 2 dni” – ciągle możecie jeszcze zdążyć zamówić zestaw dla siebie!

Na poniższych slajdach, używając strzałek na dole każdego z nich możecie obejrzeć kolejno menu wszystkich typów naszych zestawów – w jednym miejscu, dla Waszej wygody. Żeby powiększyć slajdy na pełny ekran – wystarczy kliknąć symbol przerywanego kwadratu w dolnym pasku prezentacji.

Menu na dziś

Menu na jutro

Menu na ``za 2 dni`` - czyli pojutrze. Pamiętaj - żeby spróbować tych dań na żywo, możesz zamówić zestaw dla Siebie jeszcze dziś!

Zamów zestawy!

Warto pamiętać!

zamawiając 2 zestawy w 1 miejsce - każdy zestaw taniej o 5 zł!

z zestawu możesz wykluczyć dowolny posiłek - z każdym wykluczonym posiłkiem cena zmniejsza się o 5 zł