W dniu 4.07 (czwartek) w godzinach 9:00-11:00 nasz Panel Klienta będzie niedostępny w związku z przerwą techniczną. Przepraszamy za niedogodności!

Twoje zdrowie zależy od zdrowia planety! Zadbaj o nie razem z nami!

Jakie działania ekologiczne podejmujemy w Dietific?

Ekologiczne opakowania!

Korzystamy ze specjalnych opakowań do recyklingu w systemie zwrotnym. Możesz dodać do swojego zamówienia worek do zwrotu opakowań, a my zadbamy, żeby pracowały w obiegu zamkniętym! Stosowane opakowania są zdrowe dla środowiska i w 100% bezpieczne dla Ciebie!

Nie marnujemy żywności!

Wiesz, że produkcja żywności zużywa ogromne zasoby naszej planety? Dlatego tak ważne jest, żeby jej nie marnować! Catering dietetyczny to świetne rozwiązanie - bo zużywasz dokładnie tyle żywności ile potrzebujesz - nie zostają Ci żadne resztki. A my w Dietific mamy tak dopracowane procesy, że gotujemy dokładnie tyle, ile zamówili nasi klienci - nie robimy nic na zapas i nie marnujemy żywności w naszej kuchni. Będąc z nami podwójnie ograniczasz marnowanie żywności!

Dbamy o Twoje zdrowie!

Dbamy o Twoje zdrowie i gotujemy w sposób, który najlepiej zabezpiecza naturalną wartość odżywczą żywności. A jednocześnie stosujemy takie metody gotowania, chłodzenia i przechowywania, które ograniczają zużycie wody i energii. Tam gdzie możemy korzystamy z zielonej energii i zasobów odnawialnych.

Regularnie zwracasz do nas opakowania? To wspaniale!

W podziękowaniu za troskę o środowisko posadzimy dla Ciebie drzewo z posadzimy.pl! Zamów jednorazowo 5 worków do zwrotu, a w ciągu kilku dni otrzymasz od nas certyfikat do swojego drzewa.

Tyle drzew

15

Posadziliśmy
Dzięki Waszej pomocy

Kilka słów o ekologii od dr Krystyny Pogoń

“Ekologia to bardzo modne hasło. Działając w Dietific chcę, żeby nie było pustym frazesem działu marketingu. To misja, którą chcę realizować na równi z dbaniem o wyjątkową jakość jedzenia dla naszych klientów. Dlaczego? Jedne z najpiękniejszych chwil w życiu spędziłam zabierając swoich synków na Hel. I bardzo chciałabym, żeby nadal był taki piękny kiedy to oni będą zabierać własne dzieci na wakacje. A to wymaga wielu działań na rzecz ochrony klimatu. My podejmujemy te działania i chcemy w to włączyć wszystkich naszych klientów. Bądźmy małym elementem wielkiej zmiany.”

Jak działa system opakowań zwrotnych?

1

Zamawiasz

Dodajesz do swojego zamówienia 1 raz w tygodniu worek do zwrotu opakowań (możesz dodać w Panelu Klienta w dowolnym momencie trwania zamówienia lub podczas składania zamówienia)

2

Korzystasz

Korzystasz z posiłków - po każdym posiłku przemywasz opakowanie - tak, aby było pozbawione resztek żywności i zapachu

3

Pakujesz

W każdy czwartek pakujesz zużyte i umyte opakowania do worka, wystawiasz worek po drzwi (tam gdzie kurier pozostawia Twoje zestawy)

4

Odbiór kuriera

Podczas piątkowej dostawy kurier odbiera opakowania i zwraca je do nas

5

Ponowne wykorzystanie

My zajmujemy się ponownym wykorzystaniem opakowań w obiegu zamkniętym

6

Sadzimy las

Dzięki współpracy z posadzimy.pl sadzimy wspólnie las!

Masz apetyt na promocje?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do newslettera i otrzymaj smakowity rabat: 50 zł* na swoje pierwsze zamówienie. Dodatkowo otrzymasz informacje o najnowszych promocjach oraz porcję merytorycznej wiedzy od dr Krystyny Pogoń i całego zespołu Dietific!

* Rabat nalicza się dla zamówień za min. 300 zł. Zapisując się na newsletter akceptujesz regulamin

Obsługa klienta - infolinia dla klientów cateringu
Godziny obsługi
Numer konta
Podmiot odpowiedzialny
Projekt i realizacja