Celebruj z nami dzień mamy! Najsłodsze życzenia i specjalny rabat -12% na wszystkie diety z kodem DLAMAMY. Kod ważny do 26.05.

4 minuty

Usługa cateringowa – jak przygotować posiłki do zjedzenia?

Dzięki skorzystaniu z usługi dietetycznej nie musisz martwić się o samodzielne opracowanie swojego jadłospisu. Sprawdź, jak działają nowoczesne usługi cateringowe i jakie korzyści może Ci przynieść skorzystanie z ich oferty!

Spis treści

  1. Usługa cateringowa – w jaki sposób działa dostawa?
  2. Skąd wiem, który posiłek zjeść?
  3. Usługa cateringowa – jak podgrzać danie?
  4. Podsumowanie

Udostępnij
catering dietetyczny

Usługa cateringowa – w jaki sposób działa dostawa?

Zestawy posiłków z naszego cateringu dietetycznego są dostarczane do wszystkich większych miast w Polsce. Wśród najczęściej wybieranych na szczególne wyróżnienie zasługują Warszawa, Gdynia oraz Katowice. Łącznie obsługujemy ponad 600 miast na terenie całego kraju. Dostawy do wszystkich aglomeracji miejskich zaznaczonych na mapie realizowane są bezpłatnie.

Nasza usługa cateringowa nie zapomina również o klientach z mniejszych miejscowości. Przez wzgląd na utrudnienia komunikacyjne należy pamiętać, że dostawa może być ograniczona czasowo lub wiązać się z dodatkowymi kosztami. O wszystkich zmianach w cenie staramy się zawsze informować przed przyjęciem zamówienia.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto zapoznać się z naszym zakresem dostaw na terenie Polski.

Każda usługa cateringowa posiada godziny dostaw dostępne do sprawdzenia na swojej stronie internetowej. Dietific dostarcza przygotowane zamówienia od 1:00 do 8:30. Każdy klient musi zdecydować, do której godziny musi zostać dostarczony jego zestaw posiłków.

Jeśli nasze godziny nie są dla Ciebie odpowiednie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Spróbujemy Ci pomóc i dostosować się do Twoich oczekiwań.

Wszystkie nasze posiłki dostarczane są za pośrednictwem kurierów w systemie „pod drzwi”. Zachęcamy do przekazania przewoźnikowi wszystkich niezbędnych danych adresowych dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Skąd wiem, który posiłek zjeść?

Podczas korzystania z oferty dietetycznej nie musisz martwić się o żadne pomyłki. Usługa cateringowa zawsze dopina wszystkie kwestie na ostatni guzik. Oprócz rozpisanego menu na opakowaniach posiłków znajdziesz specjalne etykiety ze wskazówkami. Każde danie jest szczegółowo rozpisane. Etykiety zawierają wyjaśnienia dotyczące tego, jak podgrzać danie i jak odpowiednio przygotować je do spożycia. Wszystkie te informacje są jedynie zwykłymi sugestiami.

Usługa cateringowa – jak podgrzać danie?

Najpopularniejszą formą podgrzewania dania z zestawu cateringu dietetycznego jest mikrofalówka. Przygotowanie posiłku do spożycia przy użyciu tego urządzenia może odbywać się dwojako. Folia na opakowaniu musi zostać nakłuta w kilku miejscach lub całkowicie oderwana. 

Ta druga opcja dotyczy zazwyczaj dań z sosami do sałatek lub dipami, które trzeba pozostawić osobno. Takie dodatki sprawdzą się najlepiej na zimno. W związku z ryzykiem wysuszenia niektórych części dania ważna pozostaje kwestia czasu i temperatury podgrzewanych posiłków.

Usługa cateringowa pozwala również na skorzystanie z innych opcji podgrzewania posiłków. Można je przygotować zarówno w garnku, jak i w piekarniku. Wszystko zależy tak naprawdę od indywidualnych potrzeb klienta. Należy pamiętać, że żadna z opcji nie wpływa negatywnie na jakość posiłków, które są wykonywane przez wyspecjalizowane grono kucharzy i dietetyków.

Do tacek dołączane są specjalne etykiety z podpowiedziami. Jest to jedynie wskazówka. Ta decyzja w rzeczywistości należy wyłącznie do Ciebie.

Gdybyś przypadkiem się pomylił i podgrzał danie przeznaczone do zjedzenia na zimno, nic złego się nie stanie. Wszystkie konkretne potrawy przeszły już wcześniej obróbkę termiczną. Masz stuprocentową pewność, że posiłki przez nas przygotowane nie stanowią żadnego zagrożenia dla Twojego zdrowia.

Podsumowanie

Dieta dla mężczyzn może zaskakująco różnić się od zestawu posiłków dla kobiet. Każdy z nas posiada inne nawyki żywieniowe. Powinno być to uwzględnione podczas rozmowy z lekarzem lub dietetykiem. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru warto jak najbardziej zasięgnąć porad od specjalistów.

W razie pytań i wątpliwości możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej diety i skomponowaniu idealnego menu. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje. Możemy dopasować posiłki specjalnie dla Ciebie.

Masz apetyt na promocje?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do newslettera i otrzymaj smakowity rabat: 50 zł* na swoje pierwsze zamówienie. Dodatkowo otrzymasz informacje o najnowszych promocjach oraz porcję merytorycznej wiedzy od dr Krystyny Pogoń i całego zespołu Dietific!

* Rabat nalicza się dla zamówień za min. 300 zł. Zapisując się na newsletter akceptujesz regulamin

Obsługa klienta - infolinia dla klientów cateringu
Godziny obsługi
Numer konta
Podmiot odpowiedzialny
Projekt i realizacja