Sprawdź naszą specjalną ofertę dań grillowych na majówkę: majówka 2024

24 minuty

Film: Minus 50 kg w 10 miesięcy - Rozmowa z Michałem

Bohater naszej historii jest dziennikarzem pracującym dla największych portali technologiczno-gamingowych w Polsce. Częścią pracy zawodowej pana Michała jest więc... granie w gry wideo. Taka praca to sporo siedzenia przed komputerem.

Rodzaj wykonywanej pracy w połączeniu z otaczającą pandemią poskutkowały tym, że aktywność fizyczna u pana Michała była znikoma, a dbałość o jakość spożywanych posiłków zaniechana. W takiej sytuacji bardzo ciężko jest podjąć walkę i wprowadzić zasady zdrowego stylu życia.

A jednak - tym razem udało się zrzucić kilogramy! Z pomocą przyszła nasza dieta Slim Plan. Ale to pan Michał wykonał tę najcięższą pracę i podjął ogromne wyzwanie zmiany na lepsze.

Udostępnij
skuteczny catering odchudzający przemiana klienta efekty przed i po

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z naszym bohaterem, w którym dzieli się swoimi przemyśleniami i wspomnieniami, a także pokazuje, że wytrwałością i zaangażowaniem można doprowadzić do ogromnego sukcesu, jakim jest utrata 50 kilogramów w 10 miesięcy. 

Masz apetyt na promocje?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do newslettera i otrzymaj smakowity rabat: 50 zł* na swoje pierwsze zamówienie. Dodatkowo otrzymasz informacje o najnowszych promocjach oraz porcję merytorycznej wiedzy od dr Krystyny Pogoń i całego zespołu Dietific!

* Rabat nalicza się dla zamówień za min. 300 zł. Zapisując się na newsletter akceptujesz regulamin

Obsługa klienta - infolinia dla klientów cateringu
Godziny obsługi
Numer konta
Podmiot odpowiedzialny
Projekt i realizacja