Tylko do dziś złożysz zamówienie z rabatem 15% z kodem: ach!wiosna (dla zamówień powyżej 500 zł)

2 godziny

Film: Historia Patrycji - wychodzenie z anoreksji

Zaburzenie odżywiania to problem, który dotyka coraz więcej osób, niestety w coraz młodszym wieku. Z początku bardzo często jest on bagatelizowany, tymczasem może przynieść poważne, nawet śmiertelne powikłania. Dlatego tak bardzo ważne jest, aby jak najwcześniej rozpocząć terapię, odpowiednio dobraną do potrzeb osoby.

Udostępnij
anoreksja

W przypadku Patrycji, terapia składała się z 3 elementów: praca z psychoterapeutką, praca z dietetyczką oraz nasza dieta pudełkowa.

Brzmi prosto, ale nie było.

Patrycja szczerze opowiada o tym, co przyczyniło się do rozwoju choroby, o jej trudnych (wręcz momentami zagrażających życiu) etapach oraz próbach wychodzenia z choroby - co zawiodło, co ostatecznie pomogło. Jak wyglądała jej osobista droga do tego.

Wywiad trwa prawie 2 godziny. W paru miejscach, momentami, zawiodła nas technologia. Ale (poza wycięciem paru pierwszych minut, gdzie Panie poznają się lepiej i rozkręcają przed kamerą),  postanowiliśmy udostępnić Wam ten wywiad w całości i bez żadnych dubli. Tej historii nie da się tak samo opowiedzieć krócej i w wyreżyserowany sposób. Liczy się w niej każdy szczegół i autentyczna chęć Patrycji, aby pomóc swoją opowieścią.

Mamy nadzieję, że historia Patrycji pomoże innym, wskaże drogę, da nadzieję. Jest też żywym dowodem na to, że nigdy nie należy się poddawać - zawsze jest jakiś sposób.

Ewę Cisło możecie bliżej poznać na jej stronie http://www.ewa.cislo.pl

Jeżeli ktoś z Was natomiast czuje, że chciałby skontaktować się z naszą bohaterką - chętnie przekażemy taką prośbę dalej do Patrycji.

 

Masz apetyt na promocje?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do newslettera i otrzymaj smakowity rabat: 50 zł* na swoje pierwsze zamówienie. Dodatkowo otrzymasz informacje o najnowszych promocjach oraz porcję merytorycznej wiedzy od dr Krystyny Pogoń i całego zespołu Dietific!

* Rabat nalicza się dla zamówień za min. 300 zł. Zapisując się na newsletter akceptujesz regulamin

Obsługa klienta - infolinia dla klientów cateringu
Godziny obsługi
Numer konta
Podmiot odpowiedzialny
Projekt i realizacja