W dniu 4.07 (czwartek) w godzinach 9:00-11:00 nasz Panel Klienta będzie niedostępny w związku z przerwą techniczną. Przepraszamy za niedogodności!

Catering dietetyczny Zielonka

 

Czy DIETIFIC to najlepsza dieta pudełkowa Zielonka? Przekonaj się sam!

Dołącz do nas: wybieraj menu, zbieraj punkty, żyj zdrowo i smacznie z dietami dr Krystyny Pogoń.

10
Lat jesteśmy dla WAS!

+320
zadowolonych klientów

+4970
zadowolonych klientów

1 miejsce wśród kateringów:
Caterings Place 2023

Nagroda:
Best of Health&Beauty 2022

Nagroda:
Zdrowa marka roku 2022

Odkryj nasze bogate menu i ciesz się wyborem!
Zobacz zróżnicowane pakiety posiłków,
jakie przygotowaliśmy dla Ciebie!

Diety z wyborem menu

Diety na każdy dzień

Diety sportowe

Diety odchudzające

Diety do zadań specjalnych

Co może Ci dać dieta pudełkowa Zielonka?

Zdrowe jedzenie powinno być celem każdego z nas - zwłaszcza w czasach, gdy tak wiele chorób cywilizacyjnych jest związanych właśnie z nieodpowiednim żywieniem. Cukrzyca, nadciśnienie, otyłość - to tylko niektóre z problemów zdrowotnych, które w wysokim stopniu zależy od naszej diety (lub jej braku).

Większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, w jaki sposób powinniśmy jeść. Najważniejsze zasady to:

Spożywanie odpowiedniej liczby kalorii;
Stawianie na wielozbożowe pieczywo;
Zjadanie codziennie co najmniej trzech porcji warzyw i jednej porcji owoców;
Dostarczanie do organizmu białka, niezbędnego do budowy mięśni (z wysokiej jakości mięsa czy warzyw strączkowych);
Picie minimum dwóch litrów wody dziennie;
Unikanie produktów wysoko przetworzonych i tłustych;
Odstawienie używek - alkoholu, papierosów czy narkotyków.
Znajomość reguł odpowiedniego żywienia niestety nie wystarczy. Znacznie częściej jest wcielić je w życie, dlatego warto korzystać z wszelkiego rodzaju pomocy, która ułatwi osiągnięcie celu. Catering dietetyczny w Zielonce to jeden z elementów, który robi fundamentalną różnicę. Dietę pudełkową przygotowują wyspecjalizowani specjaliści do spraw żywienia oraz dietetycy. Opierają się oni o zalecaną przez Światową Organizację Zdrowia zbilansowaną dietę, pełną owoców, warzyw, zdrowego mięsa i ryb. To dlatego, decydując się na catering dietetyczny, mamy pewność, że będziemy zjadać nie tylko odpowiednią liczbę kalorii dziennie, ale również, że nie zabraknie nam żadnych mikro - ani makroskładników oraz substancji odżywczych. Z dietą pudełkową znacznie łatwiej jest kontrolować to co jemy i osiągać założone cele.

Fit catering Zielonka pomoże schudnąć
Celem wielu z nas jest zrzucenie nadprogramowych kilogramów - dla zdrowia, wyglądu i lepszego samopoczucia. Catering może pomóc w realizacji tego zamierzenia, bo zdejmuje z nas ciężar kontrolowania ilości jedzenia (ważenia produktów, planowania posiłków). Zamawiając dietę pudełkową otrzymujemy przygotowane porcje, z odpowiednio obliczoną kalorycznością. Dzięki temu nie musimy zastanawiać się, ile czego mamy zjeść, żeby pozostać w deficycie kalorycznym oraz żeby zbilansować odpowiednio makroskładniki. Warto pamiętać, że catering dietetyczny przygotowywany jest przez ekspertów, którym możemy zaufać.

Warto też wspomnieć, że dieta pudełkowa w Zielonce pozwala nam zaoszczędzić czas. Duża część obowiązków domowych, takich jak planowanie posiłków, robienie zakupów spożywczych czy gotowanie - przestaje istnieć. Czas, który w ten sposób możemy odzyskać, warto poświęcić na realizowanie ulubionej aktywności fizycznej czy przyłożenie się do treningów. Takie wielostronne działanie, z pewnością pomoże nam szybciej zrzucić zbędne kilogramy i wyrzeźbić wymarzoną sylwetkę.

Catering w Zielonce dla wygodnych
Nie da się nie wspomnieć o najbardziej oczywistej zalecie diety pudełkowej. Wygoda, jaką zapewnia gotowe jedzenie jest nie do przecenienia. Jeżeli zdamy sobie sprawę, ile czasu dziennie poświęcamy na gotowanie, z którego też często nie jesteśmy zadowoleni, zdamy sobie sprawę jak wiele fit catering może zmienić w naszym życiu. I chodzi tu nie tylko o zyskanie kilku wolnych godzin w ciągu dnia, ale również o brak konieczności przyrządzania posiłków, jeśli tego nie znosimy. Wiele osób zmusza się do gotowania czy pieczenia, mimo, że tego nie lubi. Dieta pudełkowa w Zielonce rozwiązuje ten problem, oferując w zamian zdrowe, zbilansowane i smaczne posiłki, oparte na wysokiej jakości produktach.

Czy stać mnie na catering dietetyczny Zielonka?
Nikt nie zaprzecza, że dieta pudełkowa ma wiele zalet, jednakże często podnoszona jest jej główna wada - czyli cena. Warto jednak uświadomić sobie, że w koszty cateringu wchodzą nie tylko produkty, z których przyrządzone są potrawy. Kosztuje także praca kucharza i dostawcy, a także zużyte do tworzenia posiłków - prąd, gaz czy woda. Aby fit catering w Zielonce był smaczny musi być oparty na wysokiej jakości produktach - świeżych warzywach i owocach, zdrowym nabiale, dobrym mięsie i rybach. Jeżeli zastanowimy się jakie są koszty całościowe i ile zyskujemy stawiając na dietę pudełkową - szybko dojdziemy do wniosku, że dieta pudełkowa wcale nie jest taka droga.

Warto też zwrócić uwagę, że jeśli naszym celem jest schudnięcie - nie powinniśmy zjadać nic więcej poza zestawami z cateringu. To znaczy, że rezygnujemy z jakichkolwiek zakupów spożywczych przez cały czas trwania naszej diety pudełkowej. A to sprawia, że nie ponosimy żadnych innych kosztów na zakupy spożywcze.

Firma cateringowa w Zielonce warta polecenia
Jeżeli chodzi o jedzenie, wart postawić na najlepszych w tej branży. Jaka powinna być firma cateringowa w Zielonce, której zaufamy? To proste:

Powinna używać do tworzenia potraw składników najwyższej jakości;
Być punktualna, jeżeli chodzi o dostawy posiłków;
Powinna oferować różnego rodzaju diety, dopasowane do konkretnych potrzeb klienta;
Być zaangażowana w dobrą obsługę klienta i szybkie rozwiązanie ewentualnych problemów;
Firma cateringowa w Zielonce musi zatrudniać doświadczonych pracowników: kucharzy, dietetyków oraz dostawców.

Nie wiesz jaką dietę wybrać?
Nasi dietetycy chętnie Ci doradzą!

Dietific to #prozdrowotny catering dietetyczny!

Nasz catering dietetyczny ma służyć Tobie i Twojemu zdrowiu!

Dlatego stworzony jest przez doktora nauk o żywności i żywieniu człowieka wraz z zespołem dietetyków o różnych specjalnościach. Masz więc gwarancję, że Twoje posiłki są zawsze dobrze zbilansowane i odpowiadają na potrzeby Twojego organizmu.

Szczególnie dbamy o dobór wysokiej jakości surowców od zaufanych dostawców. To właśnie wyjątkowe, naturalne składniki pozwalają nam przygotować zdrowe posiłki! Dbamy też o to, aby stosować takie techniki kulinarne, które najlepiej zachowują naturalną wartość żywności.

Dietific to dieta pudełkowa zawsze #wdobrymsmaku!

Zdrowie może i jest ważne, ale w posiłkach najważniejszy jest SMAK! A my wiemy jak to zrobić żeby ZDROWO = SMACZNIE. Nasi kucharze mają w tym 10-letnie doświadczenie i swoje specjalne sposoby. Najlepiej świadczy o tym fakt, że mamy najsmaczniejsze dania wśród cateringów dietetycznych w Polsce w ocenie Caterings Place 2023!

Ekologia jest dla Ciebie ważna?
Sprawdź nasze działania na rzecz środowiska!

W Dietific catering dietetyczny jest zawsze #takjakchcesz!

To my i nasz catering jest dla Ciebie! Dlatego oferujemy Ci szeroki wybór menu, dzięki czemu zawsze jesz to na co masz ochotę. Na mały apetyt polecamy opcję z mniejszym wyborem i niższą ceną. A na duży apetyt wybór aż 35 dań każdego dnia! Swoim zamówieniem możesz dowolnie zarządzać - zmieniać adres i dni dostawy, zmieniać rodzaj diety i pakiet w trakcie zamówienia czy też dowolnie dodawać dodatki. Nasza obsługa zawsze chętnie pomoże, ale możesz też dokonać zmian samodzielnie w Panelu Klienta lub Aplikacji.

Dieta pudełkowa z wyborem menu!

Dobra dieta to taka, na której wcale nie czujesz się jak na diecie. Dlatego Dietific oferuje Ci szeroki wybór posiłków w obrębie większości diet. Codziennie znajdziesz w naszym menu nawet ponad 35 propozycji dań, spośród których wybierasz te, które lubisz. Możesz dostosować menu do swocih gustów kulinarnych i potrzeb zdrowotnych, a nawet do swojego trybu życia. Kolacja ze znajomymi? Nie ma problemu! Możesz w każdym momencie trwania zamówienia wykluczyć lub dodać posiłki. 

Ty wybierasz na co masz ochotę, a my się troszczymy o to, żeby menu służyło najlepjej Twojemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu!

Gdzie jeszcze nas znajdziesz?

Dowiedzieć się więcej na temat dostaw na jego terenie

Województwo Lubelskie
Województwo Lubuskie
Województwo Łódzkie
Województwo Opolskie
Województwo Świętokrzyskie
Województwo Warmińsko-Mazurskie
Województwo Wielkopolskie
Województwo Zachodniopomorskie

Catering dietetyczny Zielonka

Masz apetyt na promocje?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do newslettera i otrzymaj smakowity rabat: 50 zł* na swoje pierwsze zamówienie. Dodatkowo otrzymasz informacje o najnowszych promocjach oraz porcję merytorycznej wiedzy od dr Krystyny Pogoń i całego zespołu Dietific!

* Rabat nalicza się dla zamówień za min. 300 zł. Zapisując się na newsletter akceptujesz regulamin

Obsługa klienta - infolinia dla klientów cateringu
Godziny obsługi
Numer konta
Podmiot odpowiedzialny
Projekt i realizacja