W dniu 4.07 (czwartek) w godzinach 9:00-11:00 nasz Panel Klienta będzie niedostępny w związku z przerwą techniczną. Przepraszamy za niedogodności!

Catering dietetyczny Szczecin

 

Czy DIETIFIC to najlepsza dieta pudełkowa Szczecin? Przekonaj się sam!

Dołącz do nas: wybieraj menu, zbieraj punkty, żyj zdrowo i smacznie z dietami dr Krystyny Pogoń.

10
Lat jesteśmy dla WAS!

+320
zadowolonych klientów

+4970
zadowolonych klientów

1 miejsce wśród kateringów:
Caterings Place 2023

Nagroda:
Best of Health&Beauty 2022

Nagroda:
Zdrowa marka roku 2022

Odkryj nasze bogate menu i ciesz się wyborem!
Zobacz zróżnicowane pakiety posiłków,
jakie przygotowaliśmy dla Ciebie!

Diety z wyborem menu

Diety na każdy dzień

Diety sportowe

Diety odchudzające

Diety do zadań specjalnych

Catering dietetyczny Szczecin – jak dbać o odżywianie bez wysiłku?

Coraz więcej osób interesuje się sposobami na to aby zdrowo się odżywiać. Wzrost świadomości na temat znaczenia żywienia to bardzo dobry znak, który może wyłącznie korzystnie odbić się na zdrowiu oraz samopoczuciu społeczeństwa. Zanim jednak się tak stanie konieczne jest wprowadzenie zmian żywieniowych co już nie jest tak łatwe. Ludzie znajdują sporą ilość wymówek aby nie przygotowywać sobie pełnowartościowych posiłków. Jedną z nich jest brak czasu na gotowanie. Tutaj pomocna okazuje się dieta pudełkowa czyli gotowe rozwiązanie, dzięki któremu można cieszyć się pysznymi i zróżnicowanymi posiłkami jednocześnie bez konieczności spędzania w kuchni wielu godzin. Jest to opcja dość nowa na rynku ale już zdobyła grono przychylnych osób, które chętnie zamieniają swój sposób odżywiania na pudełkowy.

Zakłada się, że gotowe jedzenie jest jednocześnie czymś niezdrowym. Może to wynikać z faktu, iż to fast-food jest przeważnie kojarzony z gotowymi posiłkami. Takie warianty są oczywiście niezdrowe gdyż opierają się przede wszystkim na przetworzonych składnikach, które to nie mają żadnych drogocennych składników i wpływu na zdrowie. O wiele lepszym wyborem jest catering dietetyczny w Szczecinie, gdyż tutaj można liczyć na połączenie pełnowartościowych składników ale również smaku. Jest to opcja, którą można spożywać w domu ale także bez żadnego problemu zabrać do biura czy w podróż.

Co to dieta pudełkowa Szczecin i jakie płyną zalety z jej posiadania?
Większość osób zanim podejmie decyzję co do posiadania cateringu dietetycznego musi to dokładnie przemyśleć. Jako firma cateringowa doskonale to rozumiemy i w pełni to popieramy, gdyż sposób żywienia powinien być zawsze dostosowany bezpośrednio do preferencji danej osoby ale również stylu życia. Fit catering to nic innego jak zestaw gotowych posiłków, dzięki którym użytkownik nie musi przejmować się koniecznością wymyślania dań, robienia zakupów czy też spędzania sporej ilości godzin w kuchni gotując kilka dań na następne dni. Jest to duża wygoda, gdyż ma się możliwość zaoszczędzenia naprawdę sporej ilości czasu ale także wysiłku. Nie ma nic przyjemniejszego niż cieszenie się z jedzenia jeśli przygotowanie nie zajęło ani chwili. Co ważne sam smak może śmiało konkurować z domowymi obiadami.

Dieta pudełkowa w Szczecinie poza walorami smakowymi gwarantuje także dostarczenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dzieje się tak, gdyż każdy posiłek opiera się na produktach pochodzących od sprawdzonych dostawców. Są one pełne witamin oraz minerałów, dzięki którym nasi klienci mogą cieszyć się dobrym zdrowiem, a także samopoczuciem. Dania konstruowane są w taki sposób aby nie dochodziło do żadnych niedoborów. Każdego dnia obecnych jest aż 5 porcji owoców oraz warzyw, które dostarczane są w postaci przekąsek lub jako część posiłku. Wszystkie zestawy dostarczane są pod wybrany adres także klient nie musi się niczym przejmować. Dużą zaletą naszej oferty jest również to, że dysponujemy szeroką gamą propozycji dlatego zdecydowana większość preferencji będzie możliwa do znalezienie w daniach.

Fit catering Szczecin dla osób stosujących wykluczenia żywieniowe
Niektóre diety nie mogą obyć się bez pewnych wykluczeń. Może być to spowodowane jednostkami chorobowymi, nietolerancjami ale także chęcią zrezygnowania z niektórych produktów jak przykładowo z mięsa. Nasza firma cateringowa w Szczecinie wychodzi na przeciw takich potrzeb oraz oczekiwań i przygotowała na to odpowiednie warianty. Jednym z nich opcja bez glutenu oraz nabiału. Jest to rozwiązanie, które w dużej mierze opiera się na roślinnych alternatywach tak żeby zastąpić nabiał w diecie. Mimo zastosowania ograniczeń co do produktów spożywczych wciąż odbiorcy mają możliwość cieszyć się nie tylko pysznym smakiem ale także zapewnieniem wszystkich składników odżywczych. Sama dieta pudełkowa składa się z tłuszczy na poziomie od 32 do 42%, węglowodany do 45% natomiast reszta to białko.

Kolejnym rodzajem diety, która ma spory związek z wykluczeniami jest dieta wegetariańska bądź wegańska. Są to opcje, które są dość popularne wśród osób chcących ze względów etnicznych lub innych zrezygnować z mięsa. Należy mieć jednak na uwadze, że takie ograniczenia mogą powodować pewne niedobory dlatego też tak istotne jest aby robić to pod okiem osób doświadczonych mających w tym temacie odpowiednią wiedzę. Świetny sposób to właśnie fit catering dedykowany dla wegan i wegetarian. W ofercie znajduje się szereg ciekawych i dostarczających wszystkich składników dań, które można między sobą wymieniać. To sprawia, że sama dieta nie jest nudna i łatwo jest ją utrzymać. Alternatywą dla składników zwierzęcych są opcje roślinne.

Odchudzanie w formie fit catering w Szczecinie – łatwiejsze niż się wydaje
Złe nawyki żywieniowe często doprowadzają do tego, że występują jednostki chorobowe takie jak nadwaga czy otyłość. Jest to niebezpieczne i skutkuje różnymi, często przykrymi dolegliwościami. W takich sytuacjach najważniejsze jest to aby w porę zadbać o siebie, a co za tym idzie zdecydować się na dietę, dzięki której będzie się redukowało masę ciała. Nasz fit catering nie jest typową dietą odchudzającą o jakiej można słyszeć czyli pełną restrykcji i ograniczeń. Stawiamy na to aby dieta pudełkowa w Szczecinie była przyjemna, gdyż takie jest podejście żeby odżywianie sprawiało radość. Przy tym wszystkim można osiągnąć zaplanowane cele, ponieważ w propozycjach znajdują się zestawy, które mają od 1200 do 1700 kcal, dzięki czemu łatwo będzie dopasować to do swojego zapotrzebowania kalorycznego, a także do ustalenia deficytu.

W zakresie jaki przygotowaliśmy dostępna jest dieta w formie klasycznej opiewająca na 5 posiłków ale także w opcji postu przerywanego. Jest to dość ciekawe rozwiązanie, które skupia się na spożywaniu całej ilości zapotrzebowania kalorycznego w określonym oknie żywieniowym. Będzie to zatem idealna opcja dla osób, które mają ograniczony czas bądź jest im tak wygodniej. Taki catering będzie posiadał mniejszą ilość posiłków za to o większej kaloryce tak aby zapewnić energię na cały dzień.

Catering dietetyczny w Szczecinie na wyjątkowe okazje
Firma cateringowa poza standardowymi rozwiązaniami w postaci jadłospisów opierających się na standardowych daniach proponuje także ciekawe opcje dedykowane na specjalne okazje. Świetnym przykładem jest tutaj letnia dieta, która stworzona jest w taki sposób, aby możliwe było zachowanie lekkości przez cały dzień. Tego typu posiłki występują w takiej formie, że nie trzeba ich nawet odgrzewać. Są to sałatki, naleśniki czy wygodne soki, które mimo odmiennej propozycji podania zawierają odpowiednią ilość kalorii na cały dzień. Ponadto taki wariant świetnie sprawdzi się gdy panuje wysoka temperatura i nie ma się ochoty na jedzenie. Wówczas mimo braku apetytu łatwiej jest przyswoić prawidłowy poziom składników odżywczych oraz witamin.

Catering dietetyczny w Szczecinie to nie jedynie zestawy posiłków na cały dzień. U nas można znaleźć również warianty odpowiadające potrzebom spędzania czasu na zewnątrz przykładowo podczas pikniku. Zestawy piknikowe występują w kilku odsłonach – na wytrawnie z tortillami bądź na słodko z crossaintami. We wszystkich opcjach nie zabrakło również dodatków w postaci owoców. Należy jednak mieć w świadomości, że tego typu zamówienia należy składać w czwartki do godziny 12. Wówczas takie zamówienie trafi w sobotę pod konkretny adres we wczesnych godzinach porannych.

Czy dieta pudełkowa w Szczecinie może być elastyczna?
Duża część osób nie decyduje się na gotowe posiłki z racji tego, że obawiają się, że utracą elastyczność co do swojego odżywiania. Nie ma to jednak nic wspólnego z rzeczywistością gdyż nasze diety pudełkowe charakteryzują się tym, że istnieje w nich możliwość wymiany dania. W zależności od rodzaju diety dań do wyboru jest kilka bądź kilkanaście co sprawia, że praktycznie każdego dnia można jest to na co akurat ma się ochotę. To natomiast decyduje o tym, że sama dieta jest ciekawa i łatwiej jest ją utrzymać. Zazwyczaj to właśnie brak różnorodności powoduje, że ciężej jest uzyskać oczekiwane rezultaty. Z naszymi wariantami każdego dnia można liczyć na zupełnie nowy smak, a dbają o to kucharze posiadający umiejętności tworzenia dań z różnych kuchni świata. Jest to świetna opcja, o którą ciężej gotując samemu.

Kolejnym aspektem przemawiającym za tym, że nasze diety są elastyczne do ogromny wybór zarówno samego charakteru diety ale także ilości kalorii. W każdej z diet to wyboru są różne poziomy kaloryczne, które należy dopasować do własnego zapotrzebowania czy też oczekiwań. Osoby, które nie mają żadnej wiedzy dietetycznej nie muszą się obawiać, że nie będą w stanie podjąć satysfakcjonującej decyzji, ponieważ istnieje możliwość skorzystania ze wsparcia dietetycznego. Nasz dietetyk na podstawie przedstawionych kryteriów zasugeruje najlepszy wybór. Ponadto nasza firma cateringowa dba o to, aby być w stałym kontakcie z klientami i gwarantować bezkonkurencyjną jakość obsługi.

Jak zamówić fit catering w Szczecinie pod konkretny adres?
Zamówienie gotowej diety jest bardzo proste i można zrealizować to dwoma sposobami. Jednym z nich jest skorzystanie z naszego portalu klienta umieszczonego na stronie internetowej. Ma się tam dostęp do informacji na temat wszystkich opcji dietetycznych. Uwzględnione są różne kaloryczności, a klient może zapoznać się z krótkim opisem samej diety. Poprzez ten portal można dokonywać także wymian posiłków, a także znaleźć informacje na temat menu. Innym wariantem z jakiego można skorzystać chcąc zamówić dla siebie dania to kontakt telefoniczny. Na etapie realizacji zamówienia należy podać informacje co do rodzaju diety, kaloryczności, a także dni kiedy posiłki mają być dostarczane oraz pod jaki adres.

Nasze usługi staramy się dopasowywać do potrzeb oraz oczekiwań dlatego też stworzyliśmy wygodny system lojalnościowy, w którym można zdobywać punkty za każde zrealizowane zamówienie. Zamawiając dwa zestawy pod ten sam adres punkty sumują się. Za polecenie również można otrzymać dodatkowe punkty i wymieniać je na nagrody lub zniżki do wykorzystania na zamówienia.

Nie wiesz jaką dietę wybrać?
Nasi dietetycy chętnie Ci doradzą!

Dietific to #prozdrowotny catering dietetyczny!

Nasz catering dietetyczny ma służyć Tobie i Twojemu zdrowiu!

Dlatego stworzony jest przez doktora nauk o żywności i żywieniu człowieka wraz z zespołem dietetyków o różnych specjalnościach. Masz więc gwarancję, że Twoje posiłki są zawsze dobrze zbilansowane i odpowiadają na potrzeby Twojego organizmu.

Szczególnie dbamy o dobór wysokiej jakości surowców od zaufanych dostawców. To właśnie wyjątkowe, naturalne składniki pozwalają nam przygotować zdrowe posiłki! Dbamy też o to, aby stosować takie techniki kulinarne, które najlepiej zachowują naturalną wartość żywności.

Dietific to dieta pudełkowa zawsze #wdobrymsmaku!

Zdrowie może i jest ważne, ale w posiłkach najważniejszy jest SMAK! A my wiemy jak to zrobić żeby ZDROWO = SMACZNIE. Nasi kucharze mają w tym 10-letnie doświadczenie i swoje specjalne sposoby. Najlepiej świadczy o tym fakt, że mamy najsmaczniejsze dania wśród cateringów dietetycznych w Polsce w ocenie Caterings Place 2023!

Ekologia jest dla Ciebie ważna?
Sprawdź nasze działania na rzecz środowiska!

W Dietific catering dietetyczny jest zawsze #takjakchcesz!

To my i nasz catering jest dla Ciebie! Dlatego oferujemy Ci szeroki wybór menu, dzięki czemu zawsze jesz to na co masz ochotę. Na mały apetyt polecamy opcję z mniejszym wyborem i niższą ceną. A na duży apetyt wybór aż 35 dań każdego dnia! Swoim zamówieniem możesz dowolnie zarządzać - zmieniać adres i dni dostawy, zmieniać rodzaj diety i pakiet w trakcie zamówienia czy też dowolnie dodawać dodatki. Nasza obsługa zawsze chętnie pomoże, ale możesz też dokonać zmian samodzielnie w Panelu Klienta lub Aplikacji.

Dieta pudełkowa z wyborem menu!

Dobra dieta to taka, na której wcale nie czujesz się jak na diecie. Dlatego Dietific oferuje Ci szeroki wybór posiłków w obrębie większości diet. Codziennie znajdziesz w naszym menu nawet ponad 35 propozycji dań, spośród których wybierasz te, które lubisz. Możesz dostosować menu do swocih gustów kulinarnych i potrzeb zdrowotnych, a nawet do swojego trybu życia. Kolacja ze znajomymi? Nie ma problemu! Możesz w każdym momencie trwania zamówienia wykluczyć lub dodać posiłki. 

Ty wybierasz na co masz ochotę, a my się troszczymy o to, żeby menu służyło najlepjej Twojemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu!

Gdzie jeszcze nas znajdziesz?

Dowiedzieć się więcej na temat dostaw na jego terenie

Województwo Lubelskie
Województwo Lubuskie
Województwo Łódzkie
Województwo Opolskie
Województwo Świętokrzyskie
Województwo Warmińsko-Mazurskie
Województwo Wielkopolskie
Województwo Zachodniopomorskie

Catering dietetyczny Szczecin

Masz apetyt na promocje?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do newslettera i otrzymaj smakowity rabat: 50 zł* na swoje pierwsze zamówienie. Dodatkowo otrzymasz informacje o najnowszych promocjach oraz porcję merytorycznej wiedzy od dr Krystyny Pogoń i całego zespołu Dietific!

* Rabat nalicza się dla zamówień za min. 300 zł. Zapisując się na newsletter akceptujesz regulamin

Obsługa klienta - infolinia dla klientów cateringu
Godziny obsługi
Numer konta
Podmiot odpowiedzialny
Projekt i realizacja