Celebruj z nami dzień mamy! Najsłodsze życzenia i specjalny rabat -12% na wszystkie diety z kodem DLAMAMY. Kod ważny do 26.05.

4 minuty

Catering do domu - czy warto wybrać taką opcję?

Catering od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród organizatorów większych wydarzeń lub przyjęć firmowych. Na tego typu usługę coraz częściej decydują się również klienci indywidualni. Nie chodzi tutaj tylko o spotkania z bliskimi, ale również o zestawy specjalnych diet dla klientów ze szczególnymi wymaganiami. Sprawdź, czy catering do domu to dobra opcja dla Ciebie!

Spis treści 

  1. Catering do domu – wygodne rozwiązanie dla każdego!
  2. Catering do domu – zalety
  3. Co warto wiedzieć przed podjęciem decyzji?
  4. Catering do domu – najlepszy wybór na specjalne okazje!

 

Udostępnij
przekąski na przyjęcie do domu

Catering do domu – wygodne rozwiązanie dla każdego!

Catering do domu stanowi wygodne rozwiązanie praktycznie dla każdego klienta. Warto się na niego zdecydować, jeśli nie czujesz się dobrze w kuchni albo dużo pracujesz i nie masz czasu na większe przygotowania. Firma jest w stanie zrobić to wszystko za Ciebie i dopasować menu do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jedyne zadanie klienta to tak naprawdę wybranie dań z naszego menu. My natomiast jesteśmy zobowiązani je wykonać i dostarczyć w odpowiednim czasie.

Zestawy żywieniowe od firm cateringowych zawierają bogaty wybór potraw. Serwowane są przysmaki mięsne, zupy, przystawki, desery, wszystko z uwzględnieniem specjalnych wymagań i potrzeb klienta. Nie straszne są nam dania wegańskie, bez glutenu czy z niskim indeksem glikemicznym. Zadowolenie i zdrowie konsumenta jest dla nas najważniejsze!

Catering do domu – zalety

Firmy cateringowe to doświadczony zespół profesjonalnych kucharzy, znawców smaku oraz dietetyków. Dzięki radom specjalistów będziesz w stanie przygotować wspaniałe spotkanie w gronie najbliższych i stworzyć swoje własne menu. Jesteśmy tu właśnie po to, aby Ci pomóc!

Czasami organizacja całego spotkania i przygotowanie posiłków może wymagać wielu godzin spędzonych w kuchni. Catering do domu to ogromna oszczędność czasu! Firmy takie jak nasza gwarantują niezapomniany smak potraw i ich estetyczne podanie.

Catering do domu to dobre rozwiązanie dla osób ze szczególnymi wymaganiami i potrzebami żywieniowymi. Dzięki pomocy wyspecjalizowanych znawców żywienia nie musisz się o nic obawiać! Posiłki w naszej ofercie odpowiadają prawidłowym kryteriom dietetycznym i są przygotowane z produktów o wysokiej jakości.

Dla wielu klientów catering do domu to ekologiczne rozwiązanie. Porcje są dopasowane do liczby gości, więc nie ma tu mowy o jakimkolwiek marnowaniu jedzenia. W wielu przypadkach oferowane są naczynia i sztućce sprzyjające ochronie środowiska. 

Co warto wiedzieć przed podjęciem decyzji?

Catering do domu nie stanowi dla naszych klientów szczególnego utrudnienia. Dzięki skorzystaniu z tego rozwiązania nie musisz nawet wychodzić z domu. Wszystkie ważniejsze decyzje możesz podjąć w jednym miejscu przez stronę, mailowo lub przez telefon. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru możesz z nami wszystko skonsultować.

Nasze dania dostarczane są do większości miast w Polsce – zarówno dużych, jak i małych. Ze względu na utrudnienia dostawy do odleglejszych punktów mogą jednak zostać ograniczone czasowo lub wymagać dodatkowych opłat. Wszystkie informacje na ten temat znajdują się w zakładce Dostawy.

Przed dokonaniem zamówienia warto zapoznać się także z godzinami dostaw. Jeśli nie są dla Ciebie odpowiednie, możemy dostosować je do Twoich osobistych wymagań.

Opakowania po naszych produktach są zwrotne lub przeznaczone do recyklingu.  Zabezpieczają żywność przed zanieczyszczeniami i chronią przed utratą składników odżywczych. Razem z nami przyczyniasz się do ochrony środowiska!

Dietific gwarantuje posiłki przygotowane tylko z najlepszych produktów. Korzystamy ze świeżych składników bez dodatku cukru, soli i wzmacniaczy smaku. Nasz zespół tworzą doświadczeni ludzie, którzy starają się dogodzić każdemu klientowi i sprostać misji szerzenia zdrowego odżywiania.

Catering do domu – najlepszy wybór na specjalne okazje!

Catering do domu to dobre wyjście dla osób, które cenią sobie oszczędność czasu i smaczne dania przygotowane w odpowiednim terminie. Tego rodzaju firmy od dawna oferują na rynku doświadczone usługi. Pomagają zorganizować wydarzenia i doradzają w wyborze całego menu. Wiele z nich dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami!

Masz apetyt na promocje?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do newslettera i otrzymaj smakowity rabat: 50 zł* na swoje pierwsze zamówienie. Dodatkowo otrzymasz informacje o najnowszych promocjach oraz porcję merytorycznej wiedzy od dr Krystyny Pogoń i całego zespołu Dietific!

* Rabat nalicza się dla zamówień za min. 300 zł. Zapisując się na newsletter akceptujesz regulamin

Obsługa klienta - infolinia dla klientów cateringu
Godziny obsługi
Numer konta
Podmiot odpowiedzialny
Projekt i realizacja