Celebruj z nami dzień mamy! Najsłodsze życzenia i specjalny rabat -12% na wszystkie diety z kodem DLAMAMY. Kod ważny do 26.05.

5 minut

Czy catering dietetyczny może pomóc w osiągnięciu idealnej sylwetki?

Lato skłania Cię do wyrzucenia z szafy cieplejszych części garderoby i sięgnięcia po lżejsze ubrania. Właśnie w tym okresie roku najbardziej zależy Ci na zachowaniu jak najlepszej sylwetki. Sprawdź, jakie efekty może dać Ci top dieta od Dietific!

Spis treści

  1. Top dieta – jak bezpiecznie się odchudzać?
  2. Czy catering dietetyczny może pomóc w osiągnięciu idealnej sylwetki?
  3. Ile kalorii wybrać?
  4. Top dieta – podsumowanie

 

Udostępnij
kanapka na diecie odchudzającej

Jak bezpiecznie się odchudzać?

Odchudzanie dla niektórych osób może okazać się sporym wyzwaniem, jeśli przez dłuższy czas praktykowali szkodliwe nawyki żywieniowe. W takim przypadku zawsze warto skorzystać w pierwszej kolejności z rad lekarzy i dietetyków. Należy sprawdzić, czy wybrany rodzaj diety nie wywoła rewolucji w Twoim organizmie. Szczególnie narażone na takie powikłania mogą być osoby otyłe i z przewlekłymi chorobami.

Top dieta potrafi być niekiedy bardzo radykalna. Polega na ograniczeniu wielu składników i może być trudna do przejścia. Jeśli nie jesteś osobą otyłą i wystarczy Ci zrzucenie jedynie kilku kilogramów, nie próbuj jak najszybciej stracić na wadze. Odchudzanie w tym przypadku powinno przebiegać stopniowo.

Jeśli nie chcesz szybko zrezygnować z przyjętych ograniczeń dietetycznych, zadbaj o urozmaicone menu w swoim jadłospisie. Staraj się nie tylko uzupełnić wszystkie składniki odżywcze, ale również zatroszczyć się o ciekawe przepisy na dania. 

Każdy posiłek spożywaj regularnie w takich samych odstępach czasowych. Dzięki temu nie będziesz podjadać w ciągu dnia, a organizm nie zacznie magazynować zbędnych tłuszczów.

Niezwykle ważną rzeczą jest również zwiększona aktywność fizyczna. Ćwiczenia w odpowiedniej ilości mogą znacznie przyczynić się do redukcji masy ciała. Jeśli nie jesteś osobą szczególnie aktywną na co dzień lub stanowi to dla Ciebie pewną trudność, wybierz spacery na świeżym powietrzu.

Czy catering dietetyczny może pomóc w osiągnięciu idealnej sylwetki?

Skorzystanie z usługi cateringu dietetycznego jest świetnym wyborem w procesie odchudzania. W naszej ofercie dostępne są dwie diety odchudzające dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie nasze dania są przygotowywane z produktów dobrej jakości. Od początku działalności staramy się zapewnić naszym konsumentom świeżą żywność.

Top dieta w naszym wydaniu składa się z pięciu dań do spożycia w ciągu całego dnia. Dzięki takiemu żywieniu w pełni zadbasz o regularność swoich posiłków. Wyjątkiem jest tutaj dieta Intermittent Fasting, która zawiera trzy pełnowartościowe dania wraz z dodatkowym StartUp shotem do wypicia.

Nasze diety odchudzające na pewno pozwolą Ci skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów i zachować dobry stan zdrowia. Wszystkie posiłki z menu przygotowywane są z naturalnych składników, które przyspieszą Twój metabolizm.

Ile kalorii wybrać?

W diecie odchudzającej niezwykle ważną kwestią jest dobór odpowiedniej kaloryczności w jadłospisie. Nigdy nie jest łatwo określić, jaka ilość jest właściwa. Każdy przypadek powinien być przedyskutowany indywidualnie z lekarzem lub dietetykiem. Tylko oni są w stanie doradzić Ci, która z diet będzie dla Ciebie najlepsza.

Jeśli marzysz jedynie o pozbyciu się kilku zbędnych kilogramów, nigdy nie decyduj się na zbytnio radykalny sposób żywienia. Takie diety skierowane są w większości przypadków do osób otyłych lub z zagrożeniem życia.

Twoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne zależy od takich czynników jak płeć, wiek i stan zdrowia. Duży wpływ na to ma również rodzaj pracy oraz ilość dzienna aktywność fizyczna.

W wyborze zestawu posiłków należy kierować się przede wszystkim rozsądkiem. Często możesz spotkać się z polecaniem rozwiązań nieodpowiednich dla Twojego organizmu. Te sposoby odżywiania to nic innego jak zwykle pułapki żywieniowe lub diety o wyjątkowo niskiej kaloryczności. Zbyt mała ilość składników odżywczych nie jest w stanie zaspokoić rzeczywistych potrzeb organizmu. 

Podsumowanie

Dieta pudełkowa stanowi dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów na nadchodzące lato. Przed ostatecznym wyborem zapoznaj się ze wszystkimi ważniejszymi informacjami o dietach odchudzających. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat diet odchudzających z naszego zestawienia, skontaktuj się z nami jeszcze dziś! Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i pomożemy Ci wybrać odpowiedni zestaw posiłków!

Masz apetyt na promocje?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do newslettera i otrzymaj smakowity rabat: 50 zł* na swoje pierwsze zamówienie. Dodatkowo otrzymasz informacje o najnowszych promocjach oraz porcję merytorycznej wiedzy od dr Krystyny Pogoń i całego zespołu Dietific!

* Rabat nalicza się dla zamówień za min. 300 zł. Zapisując się na newsletter akceptujesz regulamin

Obsługa klienta - infolinia dla klientów cateringu
Godziny obsługi
Numer konta
Podmiot odpowiedzialny
Projekt i realizacja